Každá žena, ktorej záleží na svojej manikúre, túži po tom, aby jej vydržala čo najdlhšie. V prvom rade chce každá jedna žena niečo trvalé. To máte podobne ako so vzťahmi. Aj v nich túžia po niečom, čo vydrží dlho a čo nebudú musieť nejako opravovať. V súčasnej dobe už vymysleli aj permanentný mejkap, permanentné obočie a dokonca už aj linky sa dajú vytetovať tak, aby držali dlho na oku a nemuseli ste si ich robiť. Tak prečo by nemohla vydržať aj manikúra? Máme však pre vás naozaj dobrú správu. Taká manikúra existuje.

gelový nehet

Čo čakáte od svojej manikúry?

1. Aby skutočne dlho vydržala. Nechcete sa stresovať, že budete vyzerať neupravene a zanedbane, keď ju nebudete mať dokonalú. Nikto nechce mať manikúru obitú, ošúchanú a neprofesionálnu. Okrem toho si nechceme každý druhý deň brať do ruky lak a odlakovač a opakovať tú istú prácu dookola. Chceme niečo, čo vydrží dlhšie ako len pár dní. Chceme týždne.

2. Aby bola krásna a lesklá. To je ale samozrejmosťou. Keby taká nebola, načo by sme vôbec manikúru chceli, no nie? Naše prsty nebudú potrebovať žiadne prstene, ak bude naša manikúra pôsobiť ako šperk.

3. Aby mala veľa obmien a veľa možností. O tomto nemusíme ani diskutovať. Keď si zvolíte nejaký typ manikúry, oveľa zábavnejšie je vyberať farbu, ktorú svojim rukám dáte. A naozaj chcete, aby ste si mali z čoho vyberať. Veď na čo by to potom bolo, no nie? Jednu farbu máte aj teraz a bez manikúry.

růžové nehtíky

Čo je pre vás najlepšie?
Ak vám niečo skutočne pomôže, tak je to určite uv gel na nechty. Ten spĺňa naozaj všetky predpoklady, ktoré sme pred chvíľou vymenovali. Môžete mu stopercentne veriť, pretože sa naň dá skutočne spoľahnúť. Nemusíte mať obavy a môžete sa hrdo pustiť do bežnej práce, ktorú ste predtým s manikúrou robiť nemohli. Či už ide o bežné domáce práce, o varenie, alebo aj o niečo, čo máte rada, no musíte si dávať poor na ruky.