Vždy som chcela byť tou ženou, ktorá si vie sama urobiť radosť a nepotrebuje k tomu žiadneho muža. Veľmi často ma priam iritovalo, že som musela čakať, kým mi niekto niečo nekúpi. Nie preto, že by mi bolo ľúto obetovať peniaze alebo, že by som bola vypočítavá a nechcela si nič platiť sama. Jednoducho som sa vždy cítila veľmi previnilo, keď som si niečo kúpila. Cítila som sa zle, keď som si niečo dopriala a sama som nevedela pochopiť dôvod, prečo. Akoby som si to nezaslúžila. Ale ja som si zaslúžila naozaj všetko, čo som si dopriala. Tvrdo som pracovala, starala som sa o deti a občas som si aj ja chcela urobiť radosť.

sada na nehty

Práve preto som sa rozhodla, že si kúpim niečo sama pre seba. Nie preto, že by som potrebovala utrácať veľké množstvo peňazí. Ale jednoducho preto, lebo som sa chcela niečím potešiť. Ale muselo to byť niečo výnimočné. Nielen niečo, čo odložím na policu a občas sa na to pozriem. Malo by to byť niečo, čo budem neustále používať a pri čom budem myslieť na to, že som si to kúpila https://euractiv.sk/section/zivotne-prostredie/news/bratislava-kupila-elektricke-autobusy-o-rok-sa-moze-vratit-k-naftovym/preto, lebo si to zaslúžim. Keď už som bola naozaj v koncoch, došlo mi, čo robím najčastejšie, takmer každý večer, keď prídem domov. Čo ma skutočne baví. Baví ma robiť si manikúru.

sada na umělé nehty

Každý večer vytiahnem lak a vytváram na svojich rukách umelecké diela. Problémom však zostáva, že mi to skutočne nevydrží dlhšie ako jeden alebo dva dni. Práve preto som sa rozhodla, že najlepším darčekom pre mňa bude sada na gelové nechty. Je to niečo, čo skutočne využijem, pretože práve toto moje telo skutočne potrebuje. Konečne bude moja manikúra vyzerať profesionálne, ako keby som prišla z nejakého salónu. Ale aby toho nebolo málo, môžem sa takýmto spôsobom realizovať. A to je niečo, čo ma poteší oveľa viac ako čokoľvek na svete. Preto vždy, keď si robím manikúru, myslím na to, že to je niečo, čo si naozaj zaslúžim. Zaslúžim si dopriať si niečo pre seba.