Keby že mám tak financie tak si kúpim doprajem každý deň ako moja známa tá má plno peňazí. Dostala som od mamky k narodeninám novú KOMODU na oblečenie len neviem kto ju zloží je to ako v demontáž musíme ju dať urobiť skrášliť si treba občas aj bytový priestor lebo inak je to na figu neznášam starinu myslím nábytok STAROŽITNÝ des múzeum my máme radi klasický nábytok aj keď podstate moderný dizajn. Všetko nové je pekné keby mám veľa peňazí všetko komplet zmením myslím nábytok aj kúpeľňu, WC, obývacia izba komplet celý byt človek si to podľa finančných možností robí. No druhá kamoška má dobrý biznis VESTENIE robila som to jeden čas aj ja dám sa znovu na to je finančne.

EKO dom

Kamoška na to zarobí veľmi veľa peňazí každý deň má výklady a za jeden zhrabne aj 40 euro no neoplatila sa to . Len sa pozrime ako na tom zarábajú aj v TV 8 lukratívny JOB. Keby mala aspoň na to školu respektíve kurz a povolenie robí to za účelom získania peňazí na čierno a to je tresne zaujímavé že jej ide. Ja som si robila pred pár rokmi kurz na to mám certifikát. Možno budem mať aj nový PC časom mám chuť mať super silné PC. V interiéry pekné aj živé kvety, zeleň ja milujem kvety keby som mala balkón záhradu tak mám vysadené samé kvety aj ovocné stromy milujem aj iné všetko ovocie, zeleninu všetko dobré keď je. Príde mi kamarátka idem sa obliecť.

dom moje kráľovstvo

Des ako letí čas ja že budem viac písať no nedá sa nedá sa všetko stíhať je to príšera škoda že čas nestojí smiech ako mne minule zastali hodiny budík stanem ráno po 6 hodine a na hodinách bolo 3.50 ráno nechápala som najprv čo je to až po chvíli ma osvietilo e baterka musela som  vymeniť. Toľko roboty nemám sa kedy ani najesť až teraz. Tak si chceme alebo robíme skresľujeme exteriér a interiér mňa baví aj bytová celkovo architektúra má svoje čaro rada sledujem nové články, trendy. Len keby bolo dostatok peňazí . Síce nemám školu Architektúry ale sa mi páči ten odbor škoda že som si to nevybrala išla som v maminých šľapajach. ja by som rada aj kulinárske kúsky robila baví ma vymyslieť niečo vždy nové. Momentálne varím pre HISTAMINOVU diétu nakoľko ju potrebujem lebo ho mám.