Ako to dosiahnete? Stačí len niekoľko málo techník, ktoré si osvojíte a potom budete dokonalou kráľovnou každého večierku alebo aj obyčajnej pracovnej porady.

francie

Ponuka rôznych zaujímavých pečiatok, trblietok, kamienkov a ďalších drobností je naozaj veľmi široká. V dnešnej dobe je zoženiete navyše veľmi ľahko a za prijateľnú cenu, ako napríklad tu.
Spoločne sa pozrieme, čo vám môžu také lákadlá skutočne ponúknuť.
Nebudete potrebovať ani manikérku, pretože vy sama vezmete toto umenie plne do svojich rúk.

1) Kúzlo samolepiek
Túto jednoduchú metódu zvládne snáď každé malé dieťa. Môžu to byť ornamenty, nápisy alebo obrázky. Aby vám taký motív naozaj dlho vydržal, pretrite ho ešte pomocou bezfarebného gélu.

2) Pečiatky ako v škole
V dnešnej dobe sú čoraz viac populárne. Motív jednoducho prenesiete pomocou pečiatky z doštičky. Pritom sortiment k vašim nákupom je veľmi pestrý. K aplikácii je potrebná kvalitný a dostatočne hustý lak na nechty.

3) Fimo zdobenie
Táto metóda pre vás nemusí byť až tak známa, ale rýchlo sa s ňou zoznámite. Vďaka nej budete extravagantná a veselá, najmä vďaka pestrosti farebných tónov. Spočiatku bude potreba trocha cviku, ale to zvládnete. Vďaka fimo vybočíte úplne z radu a prekvapíte svoje okolie.

třpytky

4) Glitter
Je elegantný, žiarivý a má svoj osobitý štýl. Nič pre šedé myšky, povedala by som.

5) Zdobiaci pásky na nechty
Vďaka nim môžete na svojich rukách vytvoriť hotové divy. Budete úplne originálna a trendy. Môžete si ich kúpiť hneď v niekoľkých odtieňoch a mať tak svieži duhu. Po aplikácii je dobré pásky buď pretrieť vrstvou bezfarebného laku pre dlhšiu výdrž alebo je možné aplikovať na ne vrstvu gélu a ten potom nechať vytvrdnúť v UV lampe.

Ak vás nebaví hrať sa sama, potom môžete urobiť dievčenský žúr a navzájom si tak ozdobiť vaše nechty. Pritom sa budete baviť, preberiete veľa dôležitých tém a určite dôjde aj na pohárik vína. Váš drahý sa potom poteší z dobre naladenej a krásnej ženy, ktorá ho privíta úsmevom a sladkým bozkom.