Vždy som bola prehnane starostlivá, čo sa týkalo môjho výzoru. Možno to bolo trochu prehnané, no napriek tomu som bola presvedčená o tom, že vždy, keď nebudem upravená, niekto si to všimne a bude si o mne myslieť, že sa o seba nestarám. Aj keď som išla vyniesť smeti, musela som mať na perách aspoň rúž, aby som sa cítila istejšie. Vedela som, že to preháňam, už to bolo dokonca niečo, čo som mohla označiť za úchylku. Môj manžel sa mi preto neustále posmieval, pretože som sa mu páčila taká, aká som. Ja som si však bez make upu pripadala ako totálna príšera.

tužka

Prehnane som sa starala aj o svoje nechty https://www.supermusic.cz/skupina.php%3Fidpiesne%3D192234%26sid%3D Nešlo len o to, že som vždy musela mať manikúru, ale hlavne preto, aby som mala nechty pekné, čistá a maximálne upravené. Vedela som, že aspoň toto sa nedá považovať za niečo pritiahnuté za vlasy, pretože som robila v službách, neustále som bola v kontakte s ľuďmi a moje ruky pre mňa boli všetkým.

Už z obyčajného potrasenia ruky si predsa človek môže o tom druhom pomyslieť svoje, preto si myslím, že by sa tomu mala venovať pozornosť, nech sa deje čokoľvek. Napriek všetkému záleží určite aj na tom, v akom stave ruky máte. Či sú suché, či sú spotené, alebo sú úplne v poriadku, je to len na vás. Ženy by si však mali dať záležať aj na svojich nechtoch. Manikúra je veľmi dôležitá. Ak by som však mala niekomu poradiť, ako sa starať o nechty, tak ich nestrihajte, ale pilníkujte, nech sa deje čokoľvek.

červené nehtíky

V každom prípade si dávajte aj pozor na to, aký typ manikúry si vyberiete a ako bude vyzerať. Každá profesia má predsa svoje vlastné dekórum aj čo sa týka obliekania a aj čo sa týka rôznych iných vecí, ktoré sú spojené s výzorom. Myslite na to, keď si budete dávať krikľavo žlté nechty. Už sama žena vie najlepšie posúdiť, čo je vhodné a čo naopak vôbec vhodné nie je. To už je predsa len na vás.