Vždy som si dala záležať na tom, aby všetko, čo na mne je, vyzeralo dobre. Bola som zaťažená na svoj výzor, to je pochopiteľné. Všetko, čo som mohla urobiť, bolo to, že som sa o seba starala. To bola moja najväčšia starosť. Aby som proste vyzerala dobre, aby sa za mnou všetci pozerali a otáčali. Bolo to niečo, čo ma bavilo. Vedela som, že je to možno trochu povrchné, no napriek tomu som bola rozhodnutá, že pre to urobím všetko, čo je v mojich silách. Keď som si našla priateľa, asi nemusím veľmi opisovať to, že nebol príliš stotožnený s tým, ako vyzerám a ako sa obliekam.

gel

Poznal ma však. Vedel, aká som, vedel, ako sa správam a bolo to na ňom. Ale aby som zase nebola krutá, musím povedať, že som sa predsa len prestala obliekať tak výstredne, ako som to robila dovtedy. Človek sa predsa musí trochu prispôsobiť aj partnerovi, aj keď sa nám to veľmi nepáči. Na tom je však založený vzťah. On prehliadal moje pokusy zaujať a ja som sa zase prestala zaujímať o to, ako veľmi je viditeľný môj výstrih. Kompenzovala som si to tým, že som začala nosiť výraznú a dychberúcu manikúru. Kúpila som si farebné uv gély a môj život sa zrazu zmenil na hotovú spleť odtieňov.

uv gely

Aj keď sa na moje nechty ľudia pozerali rôzne, ja som nemohla byť viac spokojná a šťastná. Je predsa jasné, že práve takto som si vykompentovala svoju túžbu byť neustále stredobodom pozornosti. Je naozaj vtipné, ako to nakoniec všetko vypálilo. Mala som kolegyne, ktoré mali na moje nechty poriadne nervy, ja som si však z toho ťažkú hlavu nerobila. Prečo by som si aj mala? Veď som bola spokojná a to bolo to hlavné. Napriek všetkému som skutočne veľmi rada, že som sa zbavila vyzývavého oblečenia. Asi to vážne už bolo poriadne cez čiaru. Asi nemusím hovoriť o tom, že môj priateľ si myslí úplne to isté. Radšej si teda urobím nechty, ktoré budú kričať, ako obliekať sa nevyhodne.