Ak som niečo celý život skutočne veľmi obdivovala, tak to sú určite nechty. Niektoré dievčatá sa nevedia dočkať dňa, kedy budú chodiť vonku a do školy namaľované, ale ja som sa zase nevedela dočkať, kedy si budem môcť konečne urobiť nechty. Je to možno zvláštne, ale skutočne som sa na to tešila, pretože moja mamina mi nikdy nedovolila, aby som si nechty namaľovala veľmi výrazne. Vždy si myslela, že to na škole berú ako prejav vulgárnosti a asi v niečom aj mala pravdu. No napriek tomu, keď som prišla na strednú školu, nakúpila som si obrovské množstvo lakov na nechty.

červený gel

Prečo som chcela mať krásne nechty?

  1. Nenávidela som, keď mal niekto obhryzené alebo špinavé nechty.To ma vedelo naozaj nenormálne iritovať a práve preto som bola šťastná, keď som ich mohla niekomu pochváliť. Je to jednoducho tak a zostalo mi to aj teraz.
  2. Myslím si, že mať krásne nechty je spôsob, akým sa môžete prejaviť. Napriek tomu, že to nie je niečo výrazné (pokiaľ teda nefičíte na rôznych bláznivých tvaroch), môžete pomocou nich ukázať svoju náladu, ale aj svoj štýl.
  3. Upravené nechty vyzerajú jednoducho perfektne.Naozaj je to niečo, čím môžete zaujať svoje okolie, no napriek tomu sa môžete len prejaviť ako niekto, kto sa o seba stará a to je určite veľmi fajn.

sada

Aby naozaj vydržali.
To je požiadavka, ktorú má naozaj veľmi veľa žien, ale málokedy si uvedomujú, že do nechtov, ktoré majú vydržať dva týždne neporušené, musí človek aj niečo investovať. Nie je to len o tom, že budú proste vyzerať dobre a že si na nich dáte záležať. Nepoužívajte žiadne nekvalitné výrobky, pretože si svoje nechty môžete zničiť. Ja používam farebný uv gél alebo gél lak a som naozaj nadmieru spokojná. Je to investícia, ktorá sa podľa mňa vždy vyplatí, pretože nemusíte míňať peniaze na drahé laky, hlavne vtedy, keď viete, že vám do niekoľkých týždňov aj tak vyschne.