Odkladáte čistenie kobercov na neurčito, pretože si na to neviete nájsť čas? Už nemusíte, pretože spoločnosť Grant, upratovací servis Vám ponúka službu čistenia kobercov. Nechajte čistenie kobercov na profesionálov, ktorí to urobia precízne a s technikou, ktorou v domácnosti bežne nedisponujeme. S výsledkom budete nadmieru spokojní. Nezáleží na tom, či potrebujete vyčistiť koberec v domácnosti alebo vo Vašej kancelárii. Pracovníci spoločnosti Grant prídu kamkoľvek budete potrebovať a zrealizujú rýchle, no dôkladné vyčistenie Vášho koberca. Čistenie kobercov Poprad si môžete objednať na telefónnom čísle +421 905 357 249.

vysávanie

Okrem čistenia kobercov Vám spoločnosť Grant ponúka ďalšie služby z oblasti čistenia a upratovania rôznych priestorov. Ak ste podnikateľ a vlastníte jedno alebo viaceré kancelárie, určite Vás zaujme služba pravidelného upratovania kancelárií. Nenechávajte svoje pracovné priestory zapadať prachom. Objednajte si upratovanie od spoločnosti Grant a Vaša kancelária sa stane hygienickým a reprezentatívnym priestorom, v ktorom sa budete cítiť dobre Vy, Vaši zamestnanci a v neposlednom rade aj Vaši klienti. Počas pravidelného upratovania kancelárií Vám budú povysávané koberce, utretý nábytok od prachu, vyleštené sklenené plochy, povysávaný čalúnený nábytok, poumývaná kuchynka, ktorá patrí ku kancelárii, vyčistené sociálne zariadenie.

obývačka

Zároveň bude doplnený hygienický materiál ako mydlo, či toaletný papier. Jednoducho a bez Vašej námahy budú kancelárske priestory žiariť a voňať čistotou. Zvýšite tak pracovné nasadenie Vás, aj Vašich zamestnancov a udržíte hygienicky čisté prostredie, ktoré je nevyhnutný pre zdravie každého človeka. Služby spoločnosti Grant, upratovací servis sú dostupné v Poprade, Kežmarku, Spišskej Novej Vsi, ale aj vo Vysokých Tatrách. Nestrácajte čas upratovaním, ktoré za Vás môže urobiť profesionálna upratovacia spoločnosť.