Je iba pár vzácnych tém, ktoré dokážu ženy neustále opakovať a používať ich ako zdroj nekonečnej komunikácie. Medzi ne patrí aj naša váha a postava. Ruku na srdce, či sme chudé alebo strednej postavy, či máme o tých kíl navyše proste viac, téma chudnutia je ako zápalná šnúra pre výbuch nekonečnej možnosti komunikácie. Je pritom jedno či sa jedná o dialóg alebo monológ. Táto téma spája ženy celého sveta. Niekedy sme ochotné držaním rôznych šialených diét a odporúčaní hodiť do stávky aj naše zdravie. Prečo je to tak? Jednoduchá odpoveď na zdanlivo nezodpovedateľnú otázku je … Každá žena, ktorá nie je spokojná so svojím vzhľadom mám problém v prvom rade sama so sebou.

O čom dokážu ženy diskutovať celé hodiny

Základným krokom k chudnutiu nie je nákup proteínových tyčiniek a práškových polievok. Je to v nás. Musíte si to v hlave poriadne upratať, než sa pustíte do tohto maratónu na extra dlhé vzdialenosti. Chudnutie je pre každého človeka iným procesom. Ak s proporciami svojej postavy nie je spokojná chudá žena vysvetlenie tkvie v jej voľno- časových aktivitách. Je pravda, že váhu má podľa tabuľky ale propozične jej trčia boky a dokonca môže mať celulitídu. Je to spôsobené nesprávnym pitným režimom a chýbajúcim silovým cvičením. Práve to nielen pomáha eliminovať tuk a celulitídu ale pomáha tvarovať postavu a krásne súmerné boky.

Trvalo schudnúť môžeme iba vďaka zdravému životnému štýlu a pohybu

Vhodné je jesť viac bielkovín a podporiť tak rast svalovej hmoty, aby sme mali s čím pracovať. Pri dámach s vyššou váhou odporúčame zaradenie racionálnejšej stravy, cvičenia s prihliadnutím na kalorický príjem. Cvičenie musíte zaraďovať podľa toho, v akom zdravotnom stave sa vaše telo nachádza. Nie je predsa nikde napísané, že si musíte nesprávne zvoleným cvičením okamžite odpáliť kĺby či natrhnúť šľachy. Hlavnou zásadou pri rozumnom chudnutí a modelovaní postavy teda ostáva triezvosť a trpezlivosť s akými musíme pristupovať nielen pri zmene stravy ale aj režimu nášho dňa. Čo platí na jedného nemusí zákonite platiť na druhého. Vyvarujte sa preto pochybných jedálničkov, a zaraďte radšej viac zeleniny a menej sacharidov. Zo stravy ich ale nevypúšťajte celkom. Sú totiž zdrojom energie pre naše telo.