Sexuálny život je základnou ľudskou potrebou, ktorá jednoducho patrí do života žien i mužov. Zatiaľ čo ženy trápi problém s dostavením sa orgazmu, tak mnoho mužov trápi problém s erekciou. A bez erekcie nemôže prebehnúť ani pohlavný styk.

Tieto potiaže sú pre mužov veľkým problémom, ktorý pred partnerkou dlho nejde utajiť. Než sa vyhovárať na bolesti hlavy alebo veľa práce a nechať partnerku premýšľať o tom, čo zlé urobila alebo že vás už nepriťahuje, tak je lepšie sa problému postaviť ako chlap čelom a využiť vhodné prostriedky k liečbe.

mužství

Jednou takou možnosťou je aj Kamagra Gold.
Jedná sa o prípravok, ktorý je náhradou za známu Viagru. Majú spoločnú dôležitú látku Sildenafil. Liek sa používa práve na liečenie erekcie, teda erektilnej disfunkcie. Často sa mylne považuje za afrodiziakum, ale o afrodiziakum sa naozaj nejedná. To znamená, že nezvyšuje chuť na sex a účinok sa dostaví až pri samotnej stimulácii.

Jeho užívanie je potrebné tesne pred samotným pohlavným stykom, približne 30 minút, aby sa účinky prejavili v potrebnej chvíli.Jej účinok následne obvykle trvá 4 až 6 hodín. V žiadnom prípade ju nekombinujte s alkoholom ani ťažkým jedlom, pretože práve tieto faktory účinky blokujú.

Dôležité je tiež dbať na to, že každý človek je iný a na každého môže mať pôsobenie iný vplyv. Pokiaľ nemáte s touto látkou žiadne skúsenosti, tak je lepšie začínať s nižšími dávkami a po skúsenostiach ich zvyšovať alebo naopak znižovať.

To isté sa týka možných vedľajších účinkov. Jeden užívateľ môže mať nepriaznivé vedľajšie účinky v podobe búšenia srdca, zažívacích problémov a podobne, ale ďalší ich nemusí mať vôbec.

tělo

V prípade, že máte nejaké vážne zdravotné problémy ako problémy so srdcom, s tlakom alebo zrážanlivosťou krvi, tak je dôležité sa najskôr poradiť so svojim lekárom.
Pri dodržaní všetkých rád a pokynov sa môžete tešiť na dokonalý sex.