Niektoré z nás pobozkala šťastena už v kolíske a nadelila im do vienka husté a dlhé riasy, ktoré si nemusia ani maľovať. Ale väčšina žien po niečom takom márne túži a preto sú tu ich umelé sestričky, ktoré vám vyčarujú uhrančivý pohľad.
Dnes už dokonca nemusíte chodiť ani k vizážistke, ich aplikácia je tak jednoduchá, že to zvládnete aj sama z pohodlia domova.

nátačky

Kde je zoženiem?

Hlavné je kvalitne nakupovať, aby vyzerali čo najviac prirodzene v tom je to celé kúzlo.Vysokú kvalitu môžete očakávať napríklad u tohto internetového obchodu:.
Váš pohľad tak bude dramatický a neskutočne očarujúci. Nemusíte sa tak pripravovať len do spoločnosti, ale aj pre všedný deň sa skvele hodia. Ich lepenie je rýchle a hlavne účinné. Vydrží vám naozaj veľmi dlho.
Vôbec sa nemusíte báť, že by ste to nezvládla sama, stačia tri pokusy a pôjde to samo.

Pri výbere to nepreháňajte s hustotou ani dĺžkou. Dbajte tiež na prirodzenosť oblúku – mali by byť kratšie u vnútorného kútika oka a naopak najdlhšie približne v poslednej štvrtine oblúku (nie až na jeho konci).

Aj tak vám nakúpený kúsok nemusí úplne sadnúť. Každá z nás má iný tvar i veľkosť očí. Čo teda s tým? Stačí ich len upraviť. K tomu vám veľmi dobre poslúžia nožničky na manikúru a dlhá pinzeta. Počas úpravy priebežne prikladaním na oko kontrolujte, ako sa vám „dielo“ darí…

stíny

Lepenie
Lepidlo obvykle kúpite ako súčasť sady, ale nemusí byť dostatočne kvalitné. Radšej si ich dokúpte samostatne a to najlepšie čierne, aby neboli vidieť prechody a nerovnosti. Vždy ho nanášajte pomocou plastovej tyčinky ku korienkom a nechajte minútu pôsobiť. Až potom priložte prúžok s riasami tesne k tým vašim prírodným a pritlačte. Ak sa vám nebude dariť, môžete to skúsiť aj viackrát. Nezúfajte, za chvíľku budete ako profík.

Nakoniec ich stačí natočiť pomocou klieštikov a smelo môžete vyjsť do ulíc veľkomesta. Určite vás budú všetci obdivovať a vy si tak zdvihnete sebavedomie a možno aj stretnete svojho osudového muža.