Niektorí odborníci sa venujú práve tejto metóde, ktorá je takým zrkadlom našich vnútorných orgánov. Preto by sme mali riešiť naše zdravie a potom tomu budú zodpovedať aj naše ruky.
Milovníčky umelej krásy sa snažia prírodu trochu oklamať a vyberajú si možnosti, ako si dopriať kvalitnú starostlivosť a svoje nechty nechať zažiariť všetkými farbami a tvarmi. Ale ktorá procedúra je tá správna a pre koho sa vlastne hodí?
My si dnes predstavíme jednu metódu, ktorá sa teší stále väčšej obľube.

smyslnost

Starostlivosť o vaše ruky by mala začať už u vás doma. Spočíva v dostatočnej hydratácii, pravidelnom ošetrení nechtovej kožtičky a strihanie spolu s pilníkovaním. Neupravené ruky totiž pôsobia veľmi odpudivo a napríklad pri pracovnom pohovore, ide vaše hodnotenie vďaka tomu rýchlo dolu. Sú totiž vizitkou vašej osobnej hygieny a jasným dôkazom, že o seba náležite dbáte. Kto tvrdí, že na vzhľade nezáleží, tak sa veľa mýli. Veď sa nám to potvrdzuje už od detských rokov!

Preto nie je divu, že mnoho žien využíva akrylové alebo aj gélové modelácie. Môžete navštíviť kvalitné štúdio alebo to skúsiť aj sama doma. Záleží na vašich vlastných skúsenostiach.

Zamerajme sa na výhody

Akrylové nechty sú veľmi odolné, pretože sú vyrobené z veľmi tvrdého materiálu, ktorý už niečo vydrží. Pritom môžu vyzerať naozaj veľmi prirodzene. Určite vás poteší, že sa nelámu ani neodierajú. Ďalšou výhodou je farebná stálosť a veľkou prednosťou veľmi jednoduchá aplikácia. Nepotrebujete totiž ani UV lampu. Vďaka tomu je tento proces veľmi rýchly a s modelážou ste tak skoro hneď hotová.

Modelovanie – sama doma

K tomu, aby ste všetko zvládla z pohodlia vašej kúpeľne, vám bude stačiť štartovacia akrylová sada, ktorá je bežne k zohnaniu. Okrem akrylu obsahuje prírodné nechtové tipy a gilotíny, ktorá vám pomôžu k vašej vysnívanej dĺžke.

manikůra

Na čo by ste si mali dať pri aplikácii pozor?

Čistota, pol zdravia, to u modeláže platí dvojnásobne!Vaše ruky musia byť zdravé, inak by vám mohol hroziť veľmi nepríjemný zápal. Najskôr vyskúšajte aplikáciu u jedného prsta, až potom vyskúšajte ďalší. Nemáte sa predsa kam ponáhľať.