· Bratislava
Najvyhľadávanejším miestom na Slovensku je pre zahraničných turistov hlavné mesto. Bratislavský hrad spolu s historickým centrom, starými romantickými uličkami a štýlovými krčmičkami sú vďačnými lákadlami pre cudzincov. V meste sa koná množstvo hudobných i kultúrnych i podujatí, ktoré s chutným jedlom za dostupné ceny spríjemnia pobyt.
bratislavksý hrad
· Košice
Ak sa vydáte smerom na východ, čaká nás jeho metropola – Košice. Toto po Bratislave najviac obývané mesto púta pozornosť svojím historickým centrom i pamiatkami. Krásy umeleckých skvostov Dómu svätej Alžbety nadchnú každého návštevníka.

· Vysoké Tatry
Milovníci hôr a turisti, ktorých cieľom je aktívna dovolenka plná pohybu a športových aktivít, vysokohorských výstupov a túr by mali určite navštíviť naše veľhory. Podľa svojej kondičky si tu nájdu turistické chodníky sviatoční turisti ale i náročné horolezecké výstupy pod dohľadom horského vodcu uspokoja milovníkov adrenalínových vysokohorských výstupov v horskom prostredí.
chata v Tatrách
· Liptovský Mikuláš
Neďaleký Liptovský Mikuláš poskytuje úžasnú turistiku a prechádzky. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii bazény, detské športoviská a množstvo chodníkov a chodníčkov na kolobežkovanie a bicyklovanie. Na severnom brehu Liptovskej Mary v blízkosti liptovskomikulášskej mestskej časti Ráztoky sa nachádza aquapark Tatralandia, ktorá je bohato navštevovaná predovšetkým poľskými turistami. Tunajšia minerálna voda má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Milovníci termálnych atrakcií môžu navštíviť aj Thermal park Bešeňová, ktorý je v prevádzke počas celého roka. Je vybudovaný na báze horúcich prameňov liečivých vôd, má priaznivé kozmetické účinky a odstraňuje urologické problémy a vďaka lítiu pozitívne pôsobí na psychiku.
liptovský mikuláš
· Poprad, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso
Ponúkajú návštevníkom hory, turistiku a prechádzky v prekrásnej prírode. Na Lomnickom štíte v nadmorskej výške 2635 metrov sa nachádza najvyššie položená lanovka na Slovensku, po namáhavom výstupe môžete načerpať sily v príjemnej kaviarni.
· Trnava
„Slovenský Rím“ láka turistov svojím historickým centrom, množstvom kostolov, prechádzkami mestom. Výhodné ceny ubytovania v štýlových hoteloch nachádzajúcich sa v historickom centre mesta sú veľkým lákadlom pre zahraničnú klientelu.
· Piešťany
Sú vo veľkej obľube u turistov a návštevníkov vyhľadávajúcich kúpele a možnosť relaxu. Kúpeľná promenáda so svojimi liečivými prameňmi je miestom oddychu pre bohatú klientelu z celého sveta. Dobré meno kúpeľov vo svete šíria svojimi vynikajúcimi službami a starostlivým personálom.
Slovensko ukrýva veľmi veľa krás, len sa treba rozhodnúť, ktorú spoznáte na vlastné oči.