Mám 30 rokov, asi 4 roky poznám jedného muža, ktorý má 43 rokov. Posledný rok a pol sme sa začali vídať, je medzi nami zvláštna harmónia, máme spolu aj sex. Takže to nie je len emocionálne ale aj fyzické spojenie. Ja som nezadaná a slobodná. On má manželku a deti. Nie je to ten typ chlapa čo milenca sľubuje, že sa rozvedie, ale reálne to nikdy neurobí. Keď sme spolu začali, povedal mi že rozvod ne…on vie ako veľmi túžim po láske a vzťahu s budúcnosťou. Povedal, že to pre neho bude ťažké až to nastane, ale že si veľmi praje aby som bola šťastná. Keď som sa ho vtedy spýtala, prečo nechce rozvod, tak povedal, že kvôli deťom (má pubertálne dieťa a jedno 5 rokov).

par

Druhá vec je, že sa nechce deliť o majetok s manželkou. Vlastne za tie roky čo sa poznáme som vycítila, že doma robí veľa vecí len on (upratovanie, raňajky deťom) a slúži aj ako dobrá peňaženka pre manželku (tá nič neplatí) a pubertálna dcéra si tiež z neho robí kreditku. Je na ňom vidieť, že šťastný nie je, s manželkou vraj nespí. Keď sme spolu začali hovoril, že spolu skôr tak za dva -3 mesiace, teraz rok. Manželka má tiež milenca. Ale ani jeden sa tomu druhému k tomu otvorene neprizná.

par

Podvádza sa navzájom. Je veľmi pracovitý ako v práci tak aj doma. Samozrejme nepoznám názor jeho ženy. Ale vraj sa veľmi o chod domácnosti nestará a keď tak len veľmi povrchne. Keď som sa ho spýtala, tak by sa rozviesť chcel, ale hovorí že je na to srab. A že deti sú mu prednejšie a nechce dávať polovicu toho čo vybudoval. Neviem, ako to mám brať a či to mám teda brať tak, že už so mnou nechce mať a že ma berie iba ako taký úlet. Predsa len mi to tak príde. Keby ma tak veľmi chcel, tak by sa predsa bol ochotný rozviesť a urobiť za všetkým hrubú čiaru. Lenže on nič pre to nerobí a mňa toto naozaj takto nebaví a dlhodobo si to takto medzi nami nedokážem predstaviť.