Je mnoho vecí, ktoré obľubujeme po náročnom a vyčerpávajúcom dni, kvalitný spánok, oddych a regenerácia k nim patria a sú pre fungovanie našej psychiky a fyzické zdravie nevyhnutnosťou. Kvalita spánku je dnes skloňované slovo, venuje sa jej pozornosť a mnohé odborné a vedecké štúdie prikladajú dôležitosť správnemu výberu matraca a jeho ortopedickým účinkom. Ponuka lacne matrace https:// lacne matrace www.segum.sk/produkty/matrace Vám predstavuje nielen kolekciu matracov z čisto prírodných surovín, ponuku doplnkov vo forme podložiek, roštov, chráničov, vankúšov a paplónov a zdravotne vyhovujúcich poťahov ale aj odborné poradenstvo, ktoré je nevyhnutné pre správny výber matraca.

kvalitný matrac pre oddych

Ponúkaná kolekcia má základné rozdelenie na sendvičové a pružinové matrace a čo sa týka cenovej dostupnosti, v ponuke je základná kolekcia až po matrace royal a premium kvality. Ich spoločnou vlastnosťou je vždy kvalita, použitie výhradne prírodných materiálov, precízne spracovanie v duchu patentovanej technológie, vysoká priedušnosť, antialergické vlastnosti a mnohé ortopedické efekty. Rozdelenie ponúkaných matracov je z hľadiska ich tvrdosti nasledovnépružinové matrace sú považované za tvrdšie s číselným vyjadrením stupňa tvrdosti H3 – H5, ktorá je vhodná pre ľudí s aktívnym štýlom života a oddychu a zároveň pre tých, ktorí spávajú na chrbte, pružiny im poskytnú oporu pre kostrové svalstvo a chrbticu.

mäkký pohodlný matrac

Naopak sendvičové matrace s penou, či už memory, komfort alebo studenou penou sú vhodné pre ľudí s pohybovými problémami, s menej aktívnym štýlom života a pre tých, ktorí spávajú na boku, ponúkané penové matrace sú mäkšie s hodnotou H1-H2 a chrbtica aj vrátane celej kostry sa do nich zaborí, matrace si zapamätajú jej tvar a poskytnú jej dokonalý relax a oddych počas spánku. Prvotriedna kvalita za primeranú cenu je navyše doplnená kvalitným poradenstvom, skúsenosťami a možnosťou odskúšania matraca priamo v predajni, čím získate možnosť dotyku s matracom, ktorý ste si zvolili. Správny výber matraca je dôležitý, aj pre jeho výber platí – ako si ustelieš, tak aj budeš spať.