Nový a moderný štýl v dámskej móde odľahčil ponímanie konzervatívneho štýlu obliekania a vdýchol dámskemu oblečeniu voľnosť spojenú s eleganciou a ženskosťou. Práve dámske bundy sú dôkazom nekonečných možností dopĺňania štýlov ako je napríklad výhradne športový s konzervatívnym a elegantným. Moderné ženy všetkých vekových kategórií ho obľubujú, pretože je ženský a štýlový. Taká je aj ponuka dámske bundy Bigstarjeans , ktorá predstavuje nielen mladistvé džínsové bundy, ale aj zimné alebo prechodné bundy rôznych štýlov.

dámska jeansova bunda

Kolekcia sa vyznačuje pestrosťou, kvalitou, výnimočnými materiálmi, stálosťou farieb a strihov a vždy moderným vzhľadom so ženskými prvkami.

Dĺžky ponúkaných búnd pre dámy sú rôzne, v ponuke nájdete aktuálne dĺžky do pása vhodné k širokým nohaviciam alebo aj k elegantným šatám, klasické konzervatívne dĺžky po boky, ktoré ideálne skombinujete s úzkymi nohavicami, sukňami alebo aj puzdrovými úpletovými šatami. Športové prvky ako napríklad zipsy, vrecká alebo kapucne sú zjemnené kožušinovými goliermi, ozdobným štepovaním, polopriliehavými strihmi alebo pastelovými fartami. Výnimkou nie sú ani tradičné farby ako čierna, modrá v mnohých odtieňoch, svetlá, hnedá alebo aj elegantná biela bunda so štepovaním, ktorá je veľkým hitom sezóny. Ponúkané bundy ktoré sú zateplené alebo vhodne prešívané sú určené na zimnú sezónu a dokonale nahradia zimný kabát, sú ľahké a dobre sa nosia.

dámska zimná bunda

Ľahšie bundy s kvalitnými podšívkami sú vhodné na jar a na jeseň a takisto sa dajú kombinovať so všetkými štýlmi. Kockované kárované sako v štýle polodlhej dámskej košele je výnimočne a originálne, určite zaujme aj Vás. S úzkymi cigaretovými nohavicami alebo obtiahnutými šatami v ňom budete pôsobiť sviežo, mladistvo a žensky. Inšpiráciu nájdete aj na webovej stránke, stačí si objednať a zladiť k Vášmu šatníku. Dámske bundy sú mladistvé a preto ich súčasná dámska móda objavuje čoraz viac.