Bublinkové obálky prepravia váš tovar vždy bezpečne.

Zasielanie tovarov prostredníctvom internetových obchodov k ich klientom sa stalo fenoménom dnešnej doby. Ľudia sa naučili nakupovať na internete a je to pre nich veľmi výhodné ako z hľadiska časového, tak aj z hľadiska dostupných nízkych cien. Súčasťou týchto nákupov je aj následné rozosielanie balíkov, ktoré väčšinou realizujú známe kuriérske spoločnosti alebo aj stará dobrá pošta. Takže takto sú ročne roznášané milióny balíkov s tovarom rôznych veľkostí a hmotností, pričom niektoré tovary majú pri svojej preprave špecifické požiadavky.

obálka

Takýmto typom tovarov sú krehké predmety, ktoré by sa mohli nárazmi znehodnotiť, takže pri ich preprave ku klientom je potrebné ich zabaliť do špeciálnych obalov. Takýmito obalmi sú dnes hlavne bublinkové obálky 2packsk, ktoré sú veľmi využívané pri zasielaní krehkých tovarov, ktoré neznášajú dobre nárazy. A pri preprave kuriérskou spoločnosťou je veľmi pravdepodobné, že zásielka nejaký ten náraz počas cesty k zákazníkovi utrpí, preto je výhodné baliť takýto tovar do bezpečných bublinkových obálok.

kuriérske auto

Tieto obálky majú vo svojom vnútri dobre známu bublinkovú fóliu, ktorá podlepuje papierový povrch obálky. Sú veľmi ľahké, chránia svoj obsah pred mechanickým poškodením a čiastočne dokážu zabrániť aj prieniku vlhkosti. Väčšinou sú vybavené samolepiacim prúžkom, ktorý uľahčuje balenie tovaru. Adresa sa na nich môže nalepiť prostredníctvom samolepiacej etikety, alebo je vypísaná obyčajnou prepisovačkou. Široká škála veľkostí umožňuje presný výber obálky vzhľadom na veľkosť zasielaného tovaru. Ak klient obdrží svoju zásielku v takejto obálke, tak tá pôsobí stále veľmi dobre aj po dlhej a namáhavej ceste, kedy takáto zásielka prechádza viacerými expedičnými bodmi. Tieto obálky sú veľmi obľúbené aj vďaka veľmi výhodnej cene a obzvlášť v prípade, ak ich nakupujte vo veľkom množstve.