Ženy mávajú rôzne potreby. Od tých úplne banálnych, až po tie, ktoré zahrňujú svetový mier. O tom, čo je banalita a na čom skutočne záleží by sme mohli, samozrejme, veľmi polemizovať. Na druhej strane je úplne bežné, že ženy myslia na rôzne, pre chlapov povrchné, veci. Väčšinou sa zaoberáme práve tým, že chceme byť krásne. Aj keď sa v dnešnej dobe nájdu ženy, ktoré si na svoj výzor vôbec nepotrpia, veľmi často sa skôr stretávame s tým, že starostlivosť o svoj výzor veľmi preháňajú. Je jasné, že to nie je vôbec ideálne. Aj keď, prečo by ste sa o seba nemohli starať?

řasy

Upravená žena je predsa atraktívnejšia žena, na tom sa určite nedá nič vytknúť. Keď sa rozhodnete, že na sebe niečo vylepšíte, nie je to žiadny hriech.

Aj keď sa hovorí, že chlapom sa viac páčia prirodzené ženy, nie je to o tom, čo sa páči im. Je to o tom, čo sa páči vám a s čím ste spokojná alebo nespokojná vy. Ak napríklad túžite po tom, aby ste mali 3d mihalnice, je úplne zbytočné, aby ste sa niekoho pýtali na názor. Je to ale hlavne na vás. Vy najlepšie viete, čo sa vám páči a čo je pre vás to najlepšie. Ak ste vždy túžili po tom, že budete mať riasy ako bábika, je jasné, že vás od tejto túžby nemôže nikto odradiť. A ani sa nenechajte.

Je zbytočné, aby ste sa riadili niečím názorom. Možno vám niekto povie, že to nepôsobí prirodzene. Ale keď raz túžite po dlhých riasach, prečo ich nemať?

oko

Už dávno predsa nepatrí, že sa niečo takéto hodí len na zvláštne príležitosti. Teraz si ich môžete dať úplne kedykoľvek. Bežne predsa vidíte hneď niekoľko žien, ktoré sa nehanbia za to, že svojimi riasami môžu spôsobiť aj prievan. Prečo by mali mať kvôli tomu zlý pocit? Veď sa im to páči. A bude sa to páčiť aj vám, tým si buďte istá. A keď sa to bude páčiť vám, nie je dôvod, prečo by sa to nemalo páčiť aj okoliu okolo vás. Musíte tomu veriť.