Aj vy radi spomínate na všetky pekné chvíle, ktoré ste či už sami, alebo so svojimi blízkymi zažili? Zhmotnite svoje pekné spomienky vo forme fotografií a vytvorte si fotoalbum vášho života. Fotky, to nie sú len kusy papiera. Sú to predovšetkým vzácne chvíle, ktoré boli natoľko dôležité, že sme ich zachytili fotoaparátom. V dnešnej dobe, keď už má skoro každý telefón s funkciou kamery sa často stáva, že fotky ostávajú iba v pamäti telefónu. To však určite nie je to pravé orechové. Vieme, že čas je vzácny a preto sa nie každému chce chodiť po kamenných predajniach fotoslužieb a následne čakať na vyvolanie fotiek. Práve preto je náš portál fotkyzababku.sk skvelým nástrojom ako ušetriť čas, peniaze, nervy a v neposlednom rade prísť ku kvalitným fotografiám z pohodlia domova.

fotografie

V našej ponuke nájdete okrem vyvolania fotiek lacno aj tvorbu fotoobrazov na mieru presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Fotografie vám vytlačíme rýchlo, jednoducho a vy nemusíte nikam chodiť. Váš balíček doručíme až priamo k vašim dverám. Vyberte si z ponuky rôznych rozmerov a prevedení. V našej ponuke nájdete fotografie o rozmeroch: 9×13 cm, 10×15 cm, 13×18 cm,15×20 cm, 20×30 cm, 30×42 cm. Vyberať môžete z vyhotovenia štandard a prémium. V triede štandard je použitý kvalitný fotopapier hmotnosti 200-230 g/m2, fotografie majú vysokú kvalitu a farebnosť, no zároveň priaznivú cenu.

fotografka

Prevedenie prémium používa fotopapier hmotnosti 255-300 g/m2 od prémiových výrobcov, farba je v kvalite Ultrachrome HD, čo zaručuje živšie odtiene a vyšší farebný kontrast. Fotografie v tejto triede sú najvyššej možnej kvality a sú taktiež farebne stále. Nie sme platcami DPH a pri odbere vyššieho počtu fotografií alebo fotoobrazov poskytujeme našim zákazníkom individuálne zľavy tak, aby ste vždy získali čo najlepšiu cenu. Neváhajte a vytvorte si svoju vlastnú personalizovanú objednávku ešte dnes. Využite naše skvelé zľavy a potešte seba alebo svojich najbližších.