Radi by sme vám predstavili našu sprostredkovateľskú firmu a vôbec služby, ktoré u nás nájdete, ktoré máme v našej ponuke pre vás, aby sme vám uľahčili vaše podnikanie a pomohli častokrát na prvý pohľad s neriešiteľnými úlohami a situáciami. V spolupráci s nami sa vyhnete mnohým problémom a nepríjemným záležitostiam. Poskytovanie kvalitných služieb v oblasti obchodu a podnikania je našou výsadou. Viac ako pozitívne ohlasy zákazníkov vypovedajú za nás. Potrebujete poradiť v oblasti účtovníctva alebo daní? Nie je problém.

poraďte sa s odborníkmi

Zodpovedne vám zodpovieme vaše otázky, poradíme a pomôžeme. Jednou z našich popredných súčasných služieb je predaj firiem. Ste v štádiu zvažovania založenia firmy. Nedajte sa ničím odradiť a poďte do toho. Nie nadarmo sa hovorí, že odvážny, šťastie praje. Podporte vaše nápady, tvorivosť, odhodlanie a rozhodnite sa správne. Ak už máte jasný cieľ a podnikateľský plán, nezostáva vám nič iné ako krok za krokom sa dopracovať k zápisu do Obchodného registra, to je ten zásadný moment, kedy hovoríme o začiatku podnikania. Predtým však je potrebné prejsť stanoveným postupom, vyplniť tlačivá a formuláre, navštíviť príslušné úrady osobne alebo online. Radšej by ste sa venovali niečomu inému? Nie je problém, nechajte to na nás, spomínané úkony predstavujú našu náplň práce a náš tím špecializovaných odborníkov pre danú oblasť s dlhoročnou praxou si s tým výborne poradí.

cesta za šťastím a prosperitou

Vy sa zatiaľ pokojne môžete venovať niečomu príjemnejšiemu, čo vás napĺňa, neprináša vám to nekončiace stresy a prípadnú nespavosť a bolesť hlavy z preťaženia. Firmy na predaj https://ezmluva.sk/predaj-s-r-o sú popísané do najmenších detailov so všetkými náležitými podrobnosťami. V ponuke nájdete takzvané ready made firmy bez histórie ako aj firmy s históriou. Ďalším vymedzeným delením sú firmy, ktoré sú alebo nie sú považované za platcov dane z pridanej hodnoty, To všetko a ešte ďaleko viac si môžete vybrať a zadať, aby vaša novovzniknutá spoločnosť vypĺňala vaše predstavy do bodky.