Vždy sa mi ťažko pozeralo na to, ako niektoré ženy odmietajú sex. Hlavne preto, lebo ja som bola vždy naladená na to, aby som ho mala. Niežeby som sa považovala za nejakú nymfomanku alebo niečo podobné, ale proste som to mala rada a tým to všetko haslo. Tešila som sa, keď môj priateľ prišiel domov, tešila som sa z maznania, tešila som sa naozaj zo všetkého, čo mi život prinášal. Ale keď som raz začala mať problémy v práci, ako sa chuť totálne vytrácala.
ruce oheň a voda
A keď žena nemá chuť na sex, je to proste niečo hrozné. Aspoň teda pre muža. Jasné, že sa so mnou nechcel milovať, keď som bola celá stuhnutá a nemala som na to ani pomyslenia. Ale to ešte nič nebolo. Je jasné, že nakoniec som svoj problém musela riešiť a rozhodla som sa preto, že začnem hľadať múdrosti na internete. A tie múdrosti na internete spôsobili, že bolo všetko oveľa, ale naozaj oveľa lepšie, pretože som našla niečo, v čo som skutočne neverila, že existuje. A to ženskú viagru.
žena bez trika
Vedeli ste o tom, že existuje lovegra? Myslím si, že nie, ale aj tak som presvedčená o tom, že by o tom mali vedieť a registrovať to naozaj všetky, ale všetky ženy. Pretože nie je nič lepšie, ako si užiť kvalitný sex. A vďaka takémuto jednoduchému triku to dokážete. Okrem toho, je fajn vedieť, že váš partner je tu pre vás a podporí vás v tom. Pretože niektorí si myslia, že keď majú doma ženu, je sex automatickou záležitosťou. Nie, nie je to tak a každý chlap by mal vedieť, že žena nie je len telo s vagínou, slúžiace k jeho uspokojeniu. Je to oveľa viac, je to o niečom, čo pre vás bude veľa znamenať a vďaka čomu sa všetko pohne tým správnym smerom. To je úžasné a je to určite o tom, ako sa ku všetkému postavíte. Preto si musíte veriť a musíte veriť aj svojmu vlastnému úsudku. Ste žena, tak to máte vrodené. Sex si proste musíte vedieť užiť, inak to nejde.