Chcete mať nechty, s ktorými budete spokojná nielen vy, ale upútate aj pozornosť ostatných? Po takých túži asi každá žena a starostlivosť o nechty sa stala fenoménom, bez ktorého by to ani nešlo.

kamínky

Vzhľad rúk patrí totiž k základu ženskej krásy a prispievajú k tomu predovšetkým nechty. Niekto ich má krásne od prírody, iní musia pridať ruku k dielu a investovať nielen do farebných lakov, manikúry a pedikúry, ale tiež aj do umelých nechtov a zdobenia ako je.
Krásne farebné kamienky v praktickom balení vám prinesú požitok zo starostlivosti o nechty a vďaka tomu si môžete nechať urobiť nechty, o akých sa vám ani nesnívalo.

A to nielen na bežné nosenie, ale na každú príležitosť ako sú napríklad svadby, plesy, firemné akcie a podobne. Trblietavé kamienky dodajú nechtom ešte vyšší šmrnc a luxus a vaše ruky sa stanú neprehliadnuteľnými.

Drobné klenoty rôznych farieb a tvarov, ktoré sú pre nechty ako stvorené, umožňujú úžasné zdobenie nechtov. Vznikajú rôzne ozdobné vzory a kombinácie, ktoré sa ľahko prispôsobia vášmu celkovému vzhľadu, štýlu, príležitosti aj oblečeniu a podobne.

Praktické balenie formou kolotoča zaistí jednoduchú manipuláciu s kamienkami, prehľad a hlavne istotu, že sa vám niekde pred aplikáciou nerozsypú. Funkcia otáčania vám pomôže vybrať si tie, ktoré práve potrebujete a ostatné nechať v bezpečnom uzatvorení.
Zdobiace kamienky dodávajú nechtom určitý luxus a eleganciu a tiež aj sebavedomie. S krásnymi nechtami sa totiž každá žena cíti výnimočná a nemusí sa hanbiť vyložiť svoje ruky na stôl.

dekorace

V kombinácii s rôznymi tvarmi nechtov a farebnými lakmi či UV gélmi vznikajú úžasné diela, na ktoré sa musíte do sýtosti vynadívať.
Pripravte svoje ruky a nechty k luxusnej prezentácii a aj svojim klientkam doprajte ako manikérka len to najlepšie.