Deti, teenageri, dospelý máme  tu ďalší pracovný týždeň rozhodla som sa že napíšem trochu veselšiu tému hry. Hádam každý človek miluje hry či už ide o retro hru človeče nehnevaj sa alebo kartové hry sedma, žolík a pod. Ja mimo tejto práce som lektorka v škôlke učím aj malé detičky aj keď sa musíme učiť občas sa aj zahráme kolo ,kolo mlynskej za štyri rímskej a pod. Myslím že človek je po celý život je tzv. dieťaťom. Voľakedy sme sa hrávali tak vytvorili sme si jamku v zemi a doniesli sme si drevené alebo sklené guľôčky to bolo skvelé nepotrebovali sme ani internet a pc hry a zabavili sme sa vždy. Húževnato sme sa pustili do hier a strávili sme pritom hodiny.

ilúzia hry

Mám svoje roky ale stále vo mne kúsok dieťaťa ako sa hovorí  vek je len číslo. Veľmi sa za posledné roky zmenila technika máme smartfón a rôzne vymoženosti ako sa zahrať hry ale mne sa aj tak najviac páčia klasické retro hry nepohrdnem ani loptovou hrou a pod. Aj moja mamka sa rada zahrá máme spoločenskú hru je tam hier. Mali by sme sa zamyslieť a nájsť si čas aj na takéto voľnočasové aktivity tzv. hry nie len robiť a robiť. Odporúčam trochu zmien lebo vorkoholik nie dobrý poznám to už som bola tak že som vyhorela musela som ísť na PN stačilo. Milujem aj prácu ale človek sa musí vedieť uvoľniť. Ja vo voľnom čase rada cvičím či už na fit lopte alebo iné cviky doma v obývačke alebo zbehnem do fitness záleží od času a chuti. Máme k dispozícií aj  katalóg mu klepeme prstami o stôl a na posledné slovo zdvíhame ruky hore ak ide o vtáka sme vyhrali ideme ďalej opačne nechajú prsty na stole kto sa pomýli dostáva zlý bod.

hra ,hra

Ďalej poznáme hry na mobile My Angela, My Tom občas potrebujem vypnúť ako ja hovorím že ON, OFF tak si zahrám aj takéto niečo aspoň sa usporiadať myšlienky v hlave a príde na nové nápady. Keď si otvoríme na smartfón obchod  máme tam neúrekom aplikácií či už hry, knihy online vzdelávacie aplikácie a pod.je to tzv. moderná doba. Voľakedy som mala game, s hrali sme na tom Počkaj zajac a bolo to in. Pamätám si retro hry šaško, abeceda a počty, klbôčku hop  prázdninách je nová séria Farma  pozeráme pravidelne nakoľko sú tam rôzne hry pre tých súťažiacich je to zaujímavé.