Okrem klasickej manikúry a hydratačného krému môžete vyskúšať metódu gélových lakov, ktoré sa nanášajú na vaše prírodné nechty a dokážu tak vytvoriť paletu nevšedných farieb ako krídla motýľa. Stačia vám k tomu dve šikovné ruky a správny výber farebného odtieňa.

manikúra

Každá žena má iný vkus a tiež jej pristane niečo iné. Nemusíte sa báť ani experimentovať a trochu si s vašimi nechtami pohrať.
Gél-lak: prevratná novinka alebo len humbuk mnohých predajcov?
Je to nóvum, ktoré v skutočnosti znamená dekoratívnu úpravu nechtov s jednoduchou aplikáciou. Ľahko je nanesiete a rovnako aj odstránite. Vydržia vám až niekoľko týždňov bez narušenia vašich prírodných nechtov. Znie to veľmi jednoducho.

V čom ale tkvie jeho výnimočnosť?

Snúbia sa v ňom totiž tie najlepšie vlastnosti laku s gélovou konzistenciou. Určite vás poteší aj jeho vysoká odolnosť. Navyše nepotrebujete žiadnu UV lampu a ani si neublížite prílišným pilníkovaním. Oproti bežným výrobkom zasychá takmer okamžite a až tri týždne máte postarané o výstavné fascinátory. Túto dobu ovplyvňuje kvalita vašich prírodných nechtov, mechanické zaťaženie a samozrejme aj správna aplikácia.

čokoláda

Nechajte si poradiť skúsenejšími!

Nie všetci predajcovia poznajú správny postup, radšej si nechajte poradiť od skúsenejšej kamarátky alebo v salóne, kde jeho aplikáciu dobre poznajú. Predídete tak množstvu problémov, ktoré by vás mohli čakať pri nesprávnom postupe. Potrebujete nutne správne znalosti a zručnosť, aby táto technika mala zmysel práve pre vás.

Na čo si dať pozor

Namiesto brúsenia a použitia rôznych tekutín, ktoré vám zaistia lepšiu priľnavosť, radšej nechty dobre odmastite, pretože potom si zaistíte nielen jednoduchú aplikáciu, ale aj prípadné odstránenie. Pred použitím dobre pretrepte fľaštičku s vašim novým farebným priateľom. Ruky by ste mali dobre chrániť pred pôsobením vody alebo rôznych čistiacich prostriedkov pomocou gumových rukavíc. Potom vám vydržia krásne čo najdlhšie.
Ako najdôležitejší krok je správne vyhodnotenie, či ste práve vy tou správnou adeptkou pre túto nechtovú techniku, to môže posúdiť skôr dobrá manikérka, vy sama na to asi neprídete.
Vyberte si aj vy ten svoj napríklad tu:.