Niektoré situácie sú nevyspytateľné a týka sa to aj situácií, v ktorých sa chystáme k vzájomnému sexuálnemu zážitku so ženským pohlavím. Celý večer sme romantickí, dôverujeme si, bodujeme, nakoniec sa všetko vývija tak ako má, nastupuje predohra, no v tom najlepšom,… z našej strany, kedy už má prísť čo k čomu nastáva útlm a vlastne nič nenapovedá tomu, že by sme dokázali podať výkon, aký sa od nás očakáva. Je to márne. Ale prečo? Predsa žena vedľa nás je taká pôvabná. Žiaľ, chyba nie je v nej a vlastne ani v nás, ale v probléme, ktorý je čoraz častejším u mnohých mužov. Problém s vyvolaním erekcie.

ceník

Môže byť oslabený náš organizmus, ale aj psychika. Buď sme nadmieru vyčerpaní, alebo sa preukážu následky nášho životného štýlu, ktorý ruku na srdce, nie je ukážkový. A možno je to vekom. Supermanov a chlapov alias Cassanova vidíte vo filmoch, ale v realite je muž vlastne človek, ktorý je iba človekom a nie superhrdinom či nezlomiteľným sexuálnom predátorom. Aj nás postihnú rôzne následky, sme len ľudia. V opačnom prípade môže byť telo zdravé, ale zasa nie sme fit po psychickej stránke, sú to všetko bežné faktory. Alebo potom poznáme ďalší známy prípad, kedy erekciu dosiahneme, ale nedokážeme ju ovládať. Čiže je predčasná a nedopraje nám ten pravý zážitok, ktorý by trval dlhšiu dobu a zážitok nezažije ani žena vedľa nás.

pouta

Vo všetkých spomenutých prípadoch môžu byť tieto nedostatky iba záležitosťou, ktorá sa objaví v ten najmenej vhodný čas, ale niekedy sú tieto problémy na bežnom poriadku a my si nedoprajeme ( a ani dopriať nedokážeme) ten pravý sexuálny zážitok a to už v podstate pravidelne. Čo s tým a ako si pomôcť, ak je túžba veľká, no reálne prevedenie sa stáva márnym? V tomto smere môžu nastúpiť do hry tabletky na štýl Viagry, alebo ich generiká. Generiká sú lacnejšou, ale silnou alternatívou a z tohto hľadiska nás môže zaujať napríklad informácia spedra cena.